FAQ

1) Jak rychle dorazí objednané zboží?
2) Máte k dispozici i jiné velikosti obuvi, než jsou vystaveny v e-shopu?
3) Co když mi nebude objednaná obuv sedět?
4) Nabízíte poštovné zdarma?


Jak rychle dorazí objednané zboží?

Objednané zboží bude dle dispozic odesláno prostřednictvím České pošty nebo kurýrní společnosti Geis na jméno a adresu Kupujícího, případně na vybrané odběrné místo Geis point (v případě volby osobního odběru). Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 4 pracovních dnů, pokud Prodávající neuvede jinak. Většina objednávek je však expedována hned následující pracovní den. 


Máte k dispozici i jiné velikosti obuvi, než jsou vystaveny v e-shopu?

Všechny momentálně dostupné položky a velikosti jsou vystaveny v našem e-shopu. Skladové zásoby se průběžně mění podle aktuální výroby a prodeje. Pokud máte dotaz na produkt, který se Vám líbí a nevidíte jej na e-shopu, neváhejte nás kontaktovat ZDE.


Co když mi nebude objednaná obuv sedět?

Děláme vše pro to, aby Vám objednaná obuv na noze co nejlépe seděla, každý z nás však má jiné proporce. Před nákupem je nutné správným způsobem změřit délku chodidla.
 
Doporučujeme změřit délku chodidla následujícím způsobem:
 
Postavíme se patou ke zdi a změříme vzdálenost po konec nejdelšího prstu (zpravidla palec). K této vzdálenosti se připočte nadměrek 12 mm u uzavřené obuvi (vycházková obuv apod.) respektive 6 mm u otevřené obuvi (sandálky apod.). Výsledný rozměr se porovná s vnitřní délkou obuvi (případně délkou stélky – u otevřené obuvi), kterou uvádíme u všech bot v jejich popisu a zjistíte velikost, která by Vám měla nejlépe sedět.
 
Pokud by Vám i přesto byla zakoupená obuv příliš velká či malá, je možné si ji v souladu s obchodními podmínkami vyměnit nebo vrátit do 14-ti dnů. Více informací ZDE.

Nabízíte poštovné zdarma?

Ano! Poštovné je zdarma:

 U konečného spotřebitele při nákupu nad

600 Kč vč. DPH

U velkoodběratelů při nákupu nad

3630 Kč vč. DPH

U zákazníků ze Slovenska při nákupu nad

3630 Kč vč. DPH
ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.