NOVÁ KOLEKCE FBARE OUTDOOR

Outdoorová obuv značky FBARE je nový výrobní segment, do kterého jsme se rozhodli vstoupit pod označením obuvi FARE BARE OUTDOOR.

Rádi bychom prostřednictvím této nové kategorie oslovili vyznavače barefoot obouvání, kteří hledají vhodnou obuv i pro své turistické a outdoorové aktivity. Různorodý venkovní terén poskytuje noze velké množství podnětů ve formě nerovností, a chodidla jsou tak nucena zapojovat množství svalů, což se projeví i v lepší stabilitě kloubů celých dolních končetin.

OUTDOOR řada nepromokavé obuvi značky FBARE je vybavena velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou, která je umístěna ve vrstvě mezi vrchovým materiálem a podšívkou. Prostřednictvím této membrány je zajištěna vodě nepropustnost z vnějšího prostředí, zároveň je však umožněn odvod tělesných par směrem ven, čímž je zajištěna prodyšnost obuvi při chůzi v terénu.

OUTDOOR FBARE obuv je štróblovaná obuv, kdy je v průběhu procesu výroby stélka našívána (nikoliv lepena). Tento postup tak zaručuje větší flexibilitu boty při chůzi.

Nová řada nepromokavé outdoor obuvi FBARE disponuje inovovanou podešví Mountain, která byla vyvinuta speciálně pro celoroční a zimní období. Nová podešev je vyrobena z termoplastického kaučuku a má hrubší dezén s výstupky, které zajišťují lepší protiskluznost při chůzi v rozmanitém terénu. Tloušťka podešve je 3 - 5 mm (v závislosti na velikosti obuvi) a má nulový drop (rozdíl mezi výškou paty a špičky udávaný v mm).

Zástupci této nové řady jsou vyrobeny z přírodní hovězinové broušené usně. Podšívka je textilní s výbornými absorbčními schopnostmi.

 

K dispozici jsou dvě kotníkové varianty ve velikostech 28 – 32 se zapínáním na suchý zip. 


V průběhu listopadu plánujeme ještě doskladnit dvě nové barevné varianty na suchý zip ve velikostech 33 - 37.

 


Modely ve velikostní skupině 38 – 43 jsou k dispozici pouze ve verzi na šněrování.


K dispozici je i nízká varianta.


Kompletní nabídku FBARE nepromokavé obuvi najdete zde.