Nová zimní kolekce FARE BARE

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám představit další nové modely v kategorii FARE BARE pro nadcházející zimní sezónu 2021/2022. Tentokrát půjde o očekávanou novou kolekci kožených kotníkových a polovysokých bot v největších velikostech.    

Tyto nové modely budou osazeny novým typem podešve Mountain, která byla vyvinuta speciálně pro zimní období. Tato nová podešev je vyrobena z termoplastického kaučuku a má hrubší dezén s výstupky, které zajišťují lepší protiskluznost při chůzi na sněhu. Tloušťka podešve je 3 - 5 mm (v závislosti na velikosti obuvi) a má nulový drop (rozdíl mezi výškou paty a špičky udávaný v mm).

FBARE zimní modely jsou štróblované, tzn., že v průběhu výrobního procesu je stélka našívána – tato technologie zajišťuje lepší ohyb boty při chůzi. U celé nové zimní kolekce je použit nový typ podšívky, která je opatřena hřejivým, středně dlouhým vlasem pro lepší tepelný komfort obuvi.

Novinky v zimní kolekci budou vyrobeny v typové řadě "B", která je oproti řadě "A" mírně zúžená v prstové části, a také mírně zvednutá v prstové a nártové části. Více informací naleznete zde.

 

Zimní polovysoké nepromokavé boty

V sekci dívčí a dámské obuvi jsme pro letošní zimu připravili zcela nový typ polovysoké šněrovací barefoot obuvi - bude k dispozici ve čtyřech barevných provedeních. Navíc bude tato obuv vybavena velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou. O tom, jak pečovat o obuv s membránou, si můžete přečíst zde.

Tato zimní nepromokavá obuv bude osazena novou podešví s označení Mountain a bude zde použit nový typ zimní světlé podšívky s hřejivým, středně dlouhým vlasem pro lepší tepelný komfort obuvi.

 

Velikosti (38 - 43)


Černá, červená a modrá varianta bude vyrobena z hladké hovězinové usně.

Hnědá varianta obuvi bude vyrobena z broušené hovězinové usně.

Předpokládaná dostupnost: polovina listopadu.

 

 

Zimní polovysoké boty

Tyto dva nové modely mají odlišný střih ve srovnání s membránovou polovysokou obuví a budou k dispozici taktéž na nové podešvi Mountain – nejsou vybaveny klima membránou. Použit je zde nový typ zimní podšívky v černé barvě.

Vrchový materiál: u černé varianty se jedná o hovězinovou useň broušenou, vínová verze bude vyrobena z hladké lícové hovězinové usně.  

 

Velikosti (37 - 43)


Předpokládaná dostupnost: polovina listopadu. 

 

 

Unisex zimní kotníkové boty

V této kategorii pro vás máme další dva zcela nové modely zimní barefoot obuvi na podešvi Mountain z hladké lícové hovězinové usně, které budou rovněž bez klima membrány.

Obuv bude opatřena podšívkou nového typu s hřejivým, středně dlouhým vlasem pro lepší tepelný komfort obuvi.

 

Velikosti (37 - 43)