Nová zimní kolekce FBARE

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám představit  nové modely v kategorii FARE BARE pro zimní sezónu 2021/2022. Modely jsou přehledně rozděleny dle velikostních skupin od nejmenších po největší velikosti.

Letos poprvé budou všechny zimní barefoot modely osazeny novým typem podešve Mountain, která byla vyvinuta speciálně pro zimní období. Tato nová podešev je vyrobena z termoplastického kaučuku a má hrubší dezén s výstupky, které zajišťují lepší protiskluznost při chůzi na sněhu. Tloušťka podešve je 3 - 5 mm (v závislosti na velikosti obuvi) a má nulový drop (rozdíl mezi výškou paty a špičky udávaný v mm).

FBARE zimní modely jsou štróblované, tzn. že v průběhu výrobního procesu je stélka našívána – tato technologie zajišťuje lepší ohyb boty při chůzi. U nové zimní kolekce je použit navíc nový typ podšívky, která je opatřena hřejivým, středně dlouhým vlasem pro lepší tepelný komfort obuvi.

Všechny představované zimní modely jsou vybaveny velmi kvalitní a osvědčenou klima membránou, která nedovolí prostup vody dovnitř, zároveň však umožňuje odvod tělesných par směrem ven z obuvi. O tom jak pečovat o obuv s membránou si můžete přečíst zde.

Novinky v zimní kolekci budou vyrobeny v typové řadě "B", která je oproti řadě "A" mírně zúžená v prstové části, a také mírně zvednutá v prstové a nártové části. Více si o tom můžete přečíst zde.

Zimní kotníkové boty

Představujeme vám naše nové FBARE zimní kotníkové modely pro letošní sezónu.
Tato zimní štróblovaná obuv s membránou je k dispozici se zapínáním na gumolanko nebo od větších velikostí na tkaničku. Obuv je vyrobena z přírodní hovězinové usně v kombinaci s textilem. Hovězinová useň je použita buďto lícová nebo broušená dle zvoleného modelu. 

Podšívka je zimní s hřejivým, středně dlouhým vlasem. Všechny zde představené zimní modely jsou vodě nepropustné a jsou osazeny novým typem podešve Mountain.

 

Velikosti (23 - 27)


Velikosti (28 - 32)


Velikosti (33 - 37)


Velikosti (38 - 43)


Předpokládaná dostupnost: polovina listopadu.

 

 

 

Níže představujeme nové barevné variace oblíbených FINEK pro letošní zimu. 
FBARE FINKY jsou lehké polovysoké boty vyznačující se vysokou flexibilitou jak svrškové, tak podešvové části. Mají  ambici neomezovat vývoj nohy zejména v přední části chodidla, kde poskytují mnohem větší prostor oproti klasické pevné obuvi. Jedná se o zimní štróblovanou polovysokou obuv s membránou a se zapínáním na suchý zip. Obuv je vyrobena z přírodní hovězinové usně v kombinaci s textilem. Hovězinová useň je použita buďto lícová nebo broušená dle zvoleného modelu. 

Podšívka je zimní s hřejivým, středně dlouhým vlasem. Všechny zimní FBARE FINKY jsou vodě nepropustné a jsou osazeny novým typem podešve Mountain.  

 

Velikosti (23 - 27)

   

Velikosti (28 - 32)

   

Předpokládaná dostupnost: konec října.

 

Velikosti (33 - 37)


Předpokládaná dostupnost: polovina listopadu.

 

Nové modely pro aktuální sezónu zveřejňujeme zde. 

Kompletní nabídku zimní obuvi řady FBARE najdete zde.