Nové modely dětských papučí

Dovolujeme si vám představit připravované modely z naší nové kolekce Fareček pro aktuální sezónu. Letos máme pro kluky i pro holky připraveno spousty nových vzorů...    

 

více informací

17.1.2022

Povánoční výprodej

Připravili jsme pro vás povánoční výprodej zimní obuvi. Ve většině případů se jedná o modely z nejnovější kolekce...

  

více informací

6.1.2022

Expedice objednávek přes vánoční svátky

Rádi bychom vás upozornili, že poslední zásilky budeme expedovat ve středu 22. 12. 2021 a první expedice po Novém roce bude v pondělí 3. 1. 2022.


více informací

17.12.2021

Veselé Vánoce přeje FARE

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

rok 2021 se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, proto bychom si dovolili s blížícím se koncem roku malé bilancování...

více informací

16.12.2021

Přehled očekávaného naskladnění FARE BARE modelů zimní kolekce

Připravili jsem pro vás aktualizaci termínů naskladnění avizovaných modelů zimní FARE BARE kolekce na e-shop.

více informací

30.11.2021

Nové modely FARE BARE kozaček

S ohledem na velký ohlas FBARE kozaček v loňské zimní sezóně si vám dovolujeme představit novinky pro letošní rok. Připravili jsme pro vás tři nové modely FBARE kožených kozaček ...

více informací

15.10.2021

Nová zimní kolekce FARE BARE

Dovolujeme si vám představit další nové modely v kategorii FARE BARE pro nadcházející zimní sezónu 2021/2022. Tentokrát půjde o očekávanou kolekci kožených kotníkových a polovysokých bot v největších velikostech.    

více informací

7.10.2021

Nová zimní kolekce FBARE

Dovolujeme si vám představit  nové modely v kategorii FARE BARE pro zimní sezónu 2021/2022. Modely jsou přehledně rozděleny dle velikostních skupin od nejmenších po největší velikosti.

více informací

4.10.2021

NOVÁ KOLEKCE FBARE OUTDOOR

Outdoorová obuv značky FBARE je nový výrobní segment, do kterého jsme se rozhodli vstoupit pod označením obuvi FARE BARE OUTDOOR. Rádi bychom prostřednictvím této nové kategorie oslovili vyznavače barefoot obouvání, kteří hledají vhodnou obuv i pro své turistické a outdoorové aktivity. 

více informací

30.9.2021

Nová zimní kolekce KLASIK

Zima už se blíží, a proto nám dovolte představit Vám nabídku novinek v kategorii klasické zimní obuvi. Pro letošní zimu jsme pro vás ve FARE připravili spousty nových vzorů.   

více informací

21.9.2021

Podzimní tipy

Léto pomalu končí a pozvolna se blíží podzim, proto bychom vám rádi představili několik tipů z naší kolekce klasické i barefoot celoroční obuvi.   

více informací

31.8.2021

Nová FBARE podešev

Představujeme vám zcela novou barefoot podešev Mountain, která pochází z našeho vývoje a vznikla v reakci na potřeby našich zákazníků a požadavky trhu.  Nová FBARE podešev se vyznačuje ...

více informací

20.8.2021

Papuče jak z komiksu

Máte rádi komiksy? Děti komiksy milují, a proto jsme pro ně připravili kolekci papuček v tomto stylu. S komiksovou kolekcí jsme začali již minulý rok a pro letošní sezónu pro vás máme jednu novinku ...

více informací

6.8.2021

Pánská letní obuv za akční ceny

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nabídku pánské letní obuvi za akční ceny.

více informací

28.6.2021

Bosostezky a jak k nim dojít v kvalitní obuvi

Dětská nožka neustále roste a je tedy třeba věnovat velkou pozornost správnému vývoji chodidla i nártu. To jak správně se tvar nožky vyvine, bude ovlivňovat naši postavu celý život. Pokud není v pořádku chodidlo, budou nás bolet záda, hlava a přinese to spoustu omezení.

více informací

7.6.2021

Jarní a letní kolekce je na skladě!

Léto už je za dveřmi a z výrobní linky FARE právě sjíždí poslední sandály, což znamená, že máme z aktuální jarní a letní kolekce téměř vše vyrobeno a pomalu začínáme vyrábět zimní obuv. V naší sérii aktualit jsme vám postupně představili přes sto nových modelů z naší aktuální kolekce, tak věříme, že si u nás vyberete ...

více informací

24.5.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII FBARE LETNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nabídku nových modelů FARE BARE letní obuvi. Celkem pro vás máme v této kategorii připraveno čtrnáct nových modelů.

více informací

28.4.2021

NOVINKY V KATEGORII LETNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nabídku nových modelů klasické letní obuvi. Pro letošní léto pro vás máme připraveno celkem dvanáct nových modelů, tak se na ně pojďme společně podívat.  

více informací

21.4.2021

NOVINKY V KATEGORII FBARE TEXTILNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši nabídku nových modelů FBARE textilní obuvi. Tentokrát pro vás máme připraveno dvanáct nových modelů.

 

více informací

12.4.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII KLASICKÉ TEXTILNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši nabídku nových modelů klasické dětské textilní obuvi. Tentokrát pro vás máme sedm nových modelů.

více informací

31.3.2021

NOVÉ MODELY FBARE V KATEGORII CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši nabídku nových modelů FBARE celoroční obuvi. Tentokrát ve velikostech od 33-43. Celkem máme pro Vás připraveno šest nových modelů. 

 

více informací

17.3.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII KLASICKÉ CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, představujeme vám devět nových modelů klasické celoroční obuvi.  

více informací

10.3.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII FBARE CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nabídku nových modelů FBARE celoroční obuvi. Aktuálně představujeme čtrnáct nových modelů...

více informací

2.3.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII NEPROMOKAVÉ OBUVI

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás nabídku nových modelů dětské nepromokavé obuvi. Celkem se jedná o šest nových modelů... 

více informací

23.2.2021

NOVINKY V KATEGORII MOJE PRVNÍ BOTIČKY

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nové modely v sekci prvních botiček. Jedná se o kategorii našich nejmenších botiček pro první krůčky. Celkem máme v této kategorii šest nových modelů.

 

více informací

9.2.2021

Tipovací soutěž FARE - vyhlášení vítězů

Jarní sezóna se pomalu blíží a my pro vás máme letos připravenou bohatou nabídku nových modelů, které vám budeme postupně představovat na webu a na našem FB profilu.

Abychom si to čekání na jaro trochu zpříjemnili, tak vyhlašujeme tipovací soutěž na měsíc únor.  

Zapojte se do soutěže o dárkové poukazy a tipněte si správnou odpověď.

 

 

více informací

7.2.2021

Kolik dírek na tkaničky mají boty?

Kolik dírek na tkaničky mají boty? Jednoduše řečeno přesně tolik, kolik je potřeba. Dírky mohou být třeba 3 – 4 v případě nízké obuvi, ale také 10 – 12 u velké, vysoké obuvi nebo pohorek.

Více se dozvíte v našem článku.

 

více informací

5.2.2021

Správce sítě / junior programátor

Nová pracovní pozice.  

více informací

4.2.2021

Nové FARE BARE papučky

Představujeme nové modely z naší kolekce FARE BARE papuček pro aktuální sezónu. Celkem se jedná o čtyři nové barevné varianty ve velikostech 23-32 se zapínáním na suchý zip i na gumičku.  

Hlavní předností FBARE obuvi je fakt, že poskytuje nohám dostatek prostoru především v prstové části a umožňuje tak přirozený pohyb chodidla při chůzi. Domácí obuv FBARE je lehká a vyniká vysokou flexibilitou.

více informací

27.1.2021

Změna otevírací doby na prodejně ve Zlíně

Od 27. 1. 2021 bude prodejna ve Zlíně otevřena od 9:00 do 17:00.

více informací

26.1.2021

Původně se vyráběly obě boty stejné, nebyla levá a pravá

Výroba bot v historii aneb zpátky do minulosti. Vydáme se spolu do historie obuvi a podíváme se i do Japonska.

 

více informací

25.1.2021

Prodejny Fare opět otevřeny

Provozovny Valašské Klobouky a Zlín-Terno otevřeny od 19. 1. 2021.

Prodejna Luhačovice otevřena od 20. 1. 2021.

více informací

19.1.2021

Nové modely dětských papučí skladem

Vašemu dítku přes zimu opět povyrostla nožka a obchody jsou stále zavřené? Nevadí.

Na našem e-shopu naleznete široký sortiment papuček i bot a snadno tak nakoupíte z pohodlí domova. Na veškerou obuv poskytujeme navíc dopravu zdarma. Aktuálně jsme naskladnili nové vzory papuček pro kluky i holky.

více informací

13.1.2021

Šťastné a obuté... nejen Vánoce, ale také vaše děti

Vánoce se kvapem blíží a proto jsme pro Vás připravili pár tipů na pěkné vánoční dárky z našeho e-shopu. Společně se podíváme na nápady pod stromeček. Představíme vám zimní obuv, včetně kolekce Klasik, dětských papučí a dalšího sortimentu ... 

více informací

4.12.2020

Moje první botičky

Dnes vám vysvětlíme, proč je výběr prvních botiček velmi důležitý. Povíme si několik užitečných tipů. A nakonec se dozvíte něco velmi zajímavého...

více informací

25.11.2020

Aktuální informace ke stavu výroby kozaček

Podzim pokročil a paní Zima už se pomalu hlásí o slovo. Jak by řekl klasik, čas nezastavíš. Někteří z Vás už se nám ozývají s dotazem, jak to vypadá s jejich předobjednávkou kozaček...

více informací

12.11.2020

Vyhlášení vítězů soutěže

Děkujeme za všechny zaslané fotografie, do soutěže bylo zařazeno celkem 98 fotek. Zde jsou naši vítězové ... 

více informací

30.10.2020

e-shop funguje bez omezení

Jak jste již zajisté zaznamenali, od včerejšího dne 22.10.2020 nastal přísnější lockdown a uzavřela se řada obchodů a služeb. Tato forma omezení se však nevztahuje na náš e-shop. Fungujeme pořád na 100 % a objednávky vyřizujeme a odesíláme každý pracovní den.

 

více informací

23.10.2020

Výdej zásilek v síti Zásilkovna nepřerušen

V souvislosti s aktuální situací kolem COVID-19 a rozhodnutím Vlády ČR opět zpřísnit bezpečnostní opatření Vás chceme ujistit, že zmíněná omezení se nevztahují na síť výdejních míst Zásilkovny. Doručení zásilek z internetových obchodů do výdejních míst mají z vládního nařízení výjimku. 

 

více informací

22.10.2020

Jak ošetřujeme obuv s membránou

Často se setkáváme s otázkou na ošetřování membránové obuvi. Protože v nabídkové kolekci FARE, ať už Klasik a nebo BARE, je naše membránová obuv silně zastoupena, ráda bych přispěla ke všeobecnému osvětlení této problematiky ... 

více informací

16.10.2020

Aktuální informace ke kozačkám

Máme pro vás aktuální informace ohledně kozaček.

více informací

14.10.2020

Nové informace ke kozačkám

V pátek 2.10.2020 jsme vám představili další přírustek do segmentu naší barefootové obuvi, tentokrát to byly dámské kozačky ve velikostech 38-43. V ohlasech na tuto presentaci se objevilo mnoho různých dotazů a nejasností,  či  žádostí a námětů. Jsme rádi za takto bohatou odezvu. Zejména za tu dobře míněnou bychom vám tímto chtěli moc poděkovat. Pomáhá nám v naší práci a velmi si jí vážíme. V reakci na výše uvedené máme proto pro vás k programu kozaček nové informace.

více informací

6.10.2020

Nové FBARE kozačky

Představujeme novinku pro letošní zimu: nové kozačky z řady Barefoot „B“. Tato obuv je zhotovena s důrazem na vysokou flexibilitu, a to jednak svršku, tak i podešve. Vynikají svojí lehkostí.   

 

více informací

2.10.2020

Nová zimní kolekce FARE BARE

Představujeme poslední novinky z naší zimní kolekce FBARE. Tentokrát pro vás máme očekávané velikosti 33-37 a 38-43. Jedná se o boty z nové řady "B" o které jsme vám psali v minulých článcích, tak se na ně pojďme společně podívat. 

více informací

16.9.2020

Zimní kolekce FARE BARE

Představujeme slíbené novinky na zimní sezónu 2020/2021 z řady FBARE. Tentokrát půjde o ve velikosti 28-32. Tak se na ně pojďme společně podívat. 

více informací

10.9.2020

Soutěž: Vyfoť FARE a vyhraj!

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší fotku našich bot a šest nejhezčích oceníme dárkovými poukazy na nákup v našem e-shopu nebo na našich podnikových prodejnách.

více informací

10.9.2020

Zimní kolekce KLASIK

Představujeme naše novinky na zimní sezónu 2020/2021 z řady Klasik ve velikostech 19-30. Nabídka je bohatá, tak se na ni pojďme společně podívat. 

více informací

9.9.2020

Nová řada FARE BARE

Vývoji a výrobě barefoot obuvi (řada „A“) se věnujeme už třetím rokem. Tento segment našel velmi příznivou odezvu jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Vyhověli jsme tak vyznavačům BF obouvání, a to zejména těm s velmi širokou nohou v prstové části a představujeme novou řadu.

více informací

2.9.2020

Doprava zdarma a platba kartou

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro vás několik inovací a věříme, že se vám díky nim bude u nás lépe nakupovat.

více informací

31.8.2020

Výprodej pánské obuvi

Vážení zákazníci,

firma FARE se od svého založení věnuje výrobě špičkové pánské obuvi. Připravili jsme pro vás zvýhodněnou nabídku a přehled dostupné pánské obuvi na e-shopu. 

více informací

14.8.2020

Výprodej dětské obuvi

Připravili jsme pro vás nabídku kvalitní dětské obuvi FARE za atraktivní ceny. Jedná se o starší kolekce z našich skladových zásob. 

více informací

23.7.2020

Dětské boty na dovolenou a k moři

Letní měsíce patří mezi ty nejkrásnější a nejoblíbenější v roce. Je to čas zážitků s rodinou, odpočinku a relaxace. 

 

více informací

22.7.2020

Kožené letní tenisky

Doporučujeme stylové kožené tenisky FARE.více informací

15.7.2020

Dětské boty k létu stvořené

Dovedete si představit léto bez sandálů, balerínek nebo obuvi k vodě? Pokud právě váháte s odpovědí, můžeme vás ubezpečit, že horké měsíce strávené v keckách a polobotkách by nikoho nenadchly. 

více informací

18.6.2020

Co je barefoot?

Anglický výraz "barefoot" znamená v překladu "bosý" nebo "naboso". Barefoot obuv je taková, která simuluje chůzi naboso.

 

více informací

17.6.2020

FARE BARE TEXTILNÍ TENISKY

Hledáte prodyšnou barefoot obuv do teplých květnových a červnových dnů? Vyzkoušejte textilní botičky FARE BARE. Máme pro Vás...

více informací

25.5.2020

FARE BARE jaro / léto 2020 doplnění novinek

V posledním článku o novinkách v sortimentu FARE BARE modelů jsme Vás informovali, že výčet nových modelů ještě není kompletní. Nyní přicházíme...

více informací

14.2.2020

FARE KLASIK novinky pro jaro / léto 2020

Novinky z kolekce FARE BARE na jaro/léto 2020 jsme zveřejnili v minulých článcích, nyní nadešla chvíle, abychom vás blíže seznámili...

více informací

15.1.2020

Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020 – vol. 4

Přicházíme s posledním článkem ze série "Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020".

více informací

22.11.2019

Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020 – vol. 3

Další článek s FARE BARE novinkami v kolekci jaro / léto 2020 je tady! Dnes se podíváme na novinky ve velikostní skupině 28 – 32.

více informací

30.10.2019

FINKY!

V prvním říjnovém týdnu 2019 uvádíme na trh nový typ zimní polovysoké obuvi pod názvem FINKY. Jedná se o model...

více informací

4.10.2019

Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020 – vol. 2

Pokračujeme v představování FARE BARE novinek v kolekci jaro / léto 2020. Dnes vám odhalíme novinky ve velikostní skupině 23 – 27.

více informací

16.9.2019

Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020 – vol. 1

Chtěli bychom navázat na článek ze středy 21. 8. 2019. Jak jsme zmiňovali, tak katalog jarní a celoroční obuvi 2020 již spatřil světlo světa. Už netrpělivě očekáváte, jaké novinky pro vás připravujeme v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020?

více informací

3.9.2019

Mladá fronta DNES - test školních přezůvek

Jak dopadly papuče FARE v testu Mladé fronty DNES? Přesvědčte se sami ...

více informací

30.8.2019

Nová kolekce jaro/léto 2020 je tady!

Nadešla chvíle, kdy vám můžeme představit naši novou kolekci celoroční a letní obuvi pro rok 2020. V této nové kolekci najdete více než 120 novinek. Sortiment produktů, ze kterého si budete moci vybírat je bohatý. Nyní alespoň pár poznámek k chystaným novinkám…

více informací

21.8.2019

FARE BARE podzimní novinky 2019

Polovina prázdnin je skoro za náma a ani se nenadějeme a bude tady nový školní rok a s ním i podzim. Zimní i podzimní modely FARE BARE, které budeme vyrábět jsme Vám již představili v jednom z minulých článků.

více informací

24.7.2019

Těšíte se na léto? Máme pro vás tipy na letní obuv!

Teplejší letní počasí si letos dává načas. Léta se ale jistě dočkáme a budeme si jej moct užít plnými doušky. Jistě se už všichni těšíte na pohodu u bazénu, u moře nebo na procházky prosluněnou přírodou.

více informací

23.5.2019

Textilní tenisky FARE

Počasí venku je vhodné spíše na teplejší obuv, věříme však, že se nám brzy ukáže i sluníčko a budeme moct sáhnout po prodyšnějších botičkách pro své děti. FARE si pro vás připravilo pár tipů na textilní tenisky z vlastní produkce, které by se mohly vašim dětem líbit.

více informací

10.5.2019

FARE BARE kolekce kožených sandálů

V dnešním článku vám přinášíme slibovaný přehled kožených sandálů z kolekce FARE BARE.     
    

více informací

17.4.2019

Představujeme FBARE „Economic“ sandály!

Už netrpělivě čekáte na to, jaké modely v sortimentu barefoot sandálů můžete letos od FARE očekávat? Pro všechny barefoot nedočkavce máme zde nový článek...

více informací

28.3.2019

Jak funguje membrána u obuvi?

     Znáte to jistě všichni, vaše dítě tam stoupne do kaluže, tam do bláta nebo se proběhne po oroseném trávníku a hned má boty skrz naskrz promoklé. Děti jednoduše občas mívají podobné ztřeštěné nápady. Obvzlášť začátek jara k tomu dokonale vybízí, protože...

více informací

22.3.2019

Kolekce FARE BARE podzim/zima 2019/2020

Letošní zima nás pomalu opouští, ve FARE už se však připravujeme na zimu nadcházející. Nová kolekce vyšla nedávno a my bychom Vám rádi představili novinky v podzimním a zimním sortimentu FARE BARE.

více informací

5.3.2019

FARE BARE kolekce tenisek 2019

Chcete vědět jaké další nové modely vás ještě čekají v kolekci FARE BARE pro jaro 2019?

více informací

30.1.2019

NABÍDKA PRO OBCHODNÍ PARTNERY

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás oslovit s nabídkou zapůjčení reklamního stojanu na obuv do vašich kamenných prodejen.

více informací

29.1.2019

FARE BARE novinky v jarní kolekci 2019

Jste zvědaví jaké novinky chystáme v jarní kolekci FARE BARE 2019? Pro ty z vás, kteří se již nemůžou dočkat jsme připravili malou ochutnávku.

více informací

15.1.2019

Vánoce jsou za dveřmi

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci,

období vánočních svátků a oslav vstupu do nového roku je již za dveřmi.

více informací

19.12.2018

Expedice objednávek před Vánocemi

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás upozornit, že před Vánocemi a koncem roku bude probíhat poslední expedice objednávek ve čtvrtek 20. 12. 2018.

více informací

17.12.2018

DĚTSKÉ NOHY V TEPLE PO CELOU ZIMU

Zima už je opravdu za dveřmi a mnozí z vás si již nachystali ze skříně rukavice, čepice, bundy a další zimní doplňky. Mimo jiné je nutné myslet také na...

více informací

16.11.2018

Vybíráme vhodnou obuv na zimu

Letos jsme zažili teplotně nadprůměrný podzim, jaká bude letošní zima, si netroufají předpovědi odhadnout. Nenechte se však zimním počasím překvapit a pořiďte zimní obuv sobě i svým dětem již teď.

více informací

1.11.2018

Chcete mít nohy v suchu a teple?

Podzim se nám pomalu probouzí a venku začíná být chladnější a děštivější počasí. Nastává tak čas nato odložit letní obutí do botníku a poohlédnout se po kvalitní podzimní obuvi.

více informací

26.9.2018

Jak správně postupovat při výběru velikosti obuvi?

Ptáte se jak správně postupovat při výběru velikosti obuvi FARE? Právě pro Vás jsme napsali nový článek k této problematice.

více informací

17.9.2018

Asymetrické zdobení – limitovaná edice

Mimořádná nabídka pro ty, kdo chtějí být cool. Máte rádi nové výzvy?

více informací

11.9.2018

FARE BARE předběžné termíny výroby

Jelikož se nám množí dotazy ohledně předběžných termínů výroby FARE BARE kolekce, tak bychom Vám chtěli podat aktuální informace.

více informací

29.8.2018

Nová kolekce jaro/léto 2019

Rok se s rokem sešel a my bychom Vám rádi opět představili nový katalog jarní a celoroční obuvi 2019. Kolekce plná novinek Vás jistě zaujme svou pestrostí a rozmanitostí.

více informací

20.8.2018

FARE BARE BOTIČKY PRO ŠKOLÁKY

Již netrpělivě očekáváte FARE BARE boty ve velikostech 28 - 32? Výroba se pomalu chýlí ke konci a my bychom Vás rádi informovali o tom, jak se situace vyvíjí.

více informací

27.6.2018

FARE BARE VÁS OHROMÍ !

  Rádi bychom vám všem, kteří netrpělivě očekáváte naši novou produktovou řadu, představili první výrobek, který v těchto dnech sjíždí z výrobní linky - koženou botičku na šněrování (kód vzoru 511 22 01).

více informací

4.5.2018

TEXTILNÍ BOTIČKY PRO DĚTSKÉ NOŽIČKY

Textilní tenisky či kecky vyrábíme z kvalitních prodyšných materiálů. Botičky mají vyvýšenou špici, která je navíc opatřena usní, což snižuje riziko mechanického poskožení špice při běžném zakopnutí. Výběr z naší kolekce textilek je velmi bohatý, sortiment čítá přes 30 líbivých moderních vzorů.

více informací

26.4.2018

VYBÍRÁME DĚTSKOU JARNÍ OBUV

Jaro je tady a je tedy nejvyšší čas na výběr jarní obuvi. Rádi bychom Vám pro usnadnění výběru jarních botiček představili pár tipů.

více informací

9.4.2018

Novinky v jarní kolekci 2018

Jaro se nám o víkendu poprvé ukázalo ve své plné kráse a příroda se začíná pomalu probouzet ze zimního spánku. Nastává tak nejvyšší čas vybavit svůj botník jarním obutím.

 

více informací

14.3.2018

Nový výrobní program

Rádi bychom nyní naší zákaznické veřejnosti sdělili více informací k novému výrobnímu programu ve FARE.

více informací

23.2.2018

Nová kolekce zimní obuvi FARE 2018/2019

Zimní kolekce obuvi FARE pro sezónu 2018/2019 je tady!

více informací

15.2.2018

Velký výprodej bačkůrek FARE

Zlevnili jsme pro Vás vybrané vzory papuček pro Vaše děti. Vybrat svým ratolestem můžete z více než 40 krásných vzorů. Sleva u některých činí až 30 %.

více informací

22.1.2018

Dětské nohy v teple v zimních botičkách FARE

Pravé zimní počasí si sice dává na čas, nenechávejte však nákup zimních botiček na poslední chvíli. Náš sortiment je široký a tak máte na výběr z několika druhů střihů a barevných kombinací.

více informací

9.11.2017

Jak vybrat dětské zimní boty?

V zimním období mají děti spoustu příležitostí, jak se venku pořádně vyblbnout a zabavit se.  Zimní radovánky však také mohou skončit prochladnutím od nohou a následnou nemocí. Proto bychom měli věnovat výběru zimních dětských botiček zvýšenou pozornost.

více informací

31.10.2017

FARE V POŘADU SNÍDANĚ S NOVOU

Pan moderátor ze Snídaně s Novou si u nás ve FARE vyzkoušel profesi obuvníka. Jak mu to šlo? Přesvědčte se sami :).

více informací

17.10.2017

Obuv do deštivých podzimních dnů

Měsíce září a říjen jsou typické svým sychravým a chladným počasím. Sami sebe schováte před podzimním počasím děštníkem nebo pláštěnkou, ale co Vaše nohy? Dopřejte jim pohodlí a obujte je do kvalitních bot s membránou.

více informací

25.9.2017

BAREVNÝ PODZIM VE FARE

Léto se s námi pomalu loučí a podzim nám začíná ukazovat svoji krásu. Nabízí nám nejpestřejší a nejkouzelnější paletu barev. A pestrost barev pronikla i do podzimní kolekce botiček FARE.

více informací

12.9.2017

Změna odeslání objednávek na Slovensko

Vážení zákazníci ze Slovenska,

chtěli bychom Vás upozornit, že Vaše objednávky budeme mimořádně odesílat až v pondělí 4. 9. 2017 z důvodu státního svátku na Slovensku v pátek 1. 9. 2017.


více informací

30.8.2017

Hola, hola, škola volá, v čem do ní budem pochodovat?

Prázdniny utekly jako voda a u Vás doma už jistě probíhají poslední velké přípravy na příchod nového školního roku. Ve FARE je před začátkem školního roku každoročně taky „frmol“. Snažíme se, abychom pro Vaše děti měli připravenou dostatečnou zásobu botiček do škol a školek.

více informací

21.8.2017

Nová kolekce pro jaro/léto 2018

Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi seznámili se zbrusu novou kolekcí celoroční a letní obuvi 2018. Kolekci designéři z FARE vyšperkovali novými krásnými, zářivými, barevnými kombinacemi, které budou jistě lahodit oku jak malých rošťáků, tak malých fintilek.

více informací

11.8.2017

Základní předpoklady pro nákup správně padnoucí obuvi

Jak vybrat správně padnoucí obuv? Především při nákupu obuvi přes internet je tohle dost problematické, proto jsme pro Vás připravili poslední díl seriálu "Obouváme správně své děti"? Tento článek by Vám měl Vaše rozhodování ulehčit.

více informací

17.7.2017

Velká letní foto soutěž s FARE o poukaz v hodnotě 2 000 Kč

Letní prázdniny a dovolené nám již klepou na dveře a my ve FARE jsme pro Vás přichystali foto soutěž o poukaz v hodnotě 2 000 Kč.

více informací

28.6.2017

Jak poznáme zdravotně nezávadnou dětskou obuv? 2/2

Jak poznáme zdravotně nezávadnou dětskou obuv a na co se při výběru obuvi zaměřit se dozvíte v dalším díle seriálu "Obouváme správně své děti"?

více informací

22.6.2017

Veselá trička FARE jen za 99 Kč!

Reprezentujte naši firmu v nové kolekci triček FARE :).

 

více informací

7.6.2017

Nejvyšší čas na výběr letní obuvi

Letní počasí by mělo v těchto dnech nabírat na obrátkách a my musíme myslet na letní obutí. Letní kolekci jsme obohatili o nové vzory sandálků, střevíčků i balerín, nechybí však ani oblíbené vzory z let minulých.

více informací

29.5.2017

Jak poznáme zdravotně nezávadnou dětskou obuv? 1/2

Pokračování seriálu "Obouváme správně své děti?" na sebe nenechalo dlouho čekat. V dnešním a příštím díle se budeme zabývat otázkou "Jak poznáme zdravotně nezávadnou dětskou obuv?"

více informací

10.5.2017

Obouváme správně své děti?

Obouváme správně své děti? Nad touto otázkou je potřeba se pořádně zamyslet. Vytvořili jsme pro Vás čtyřdílný seriál, který by Vám měl být nápomocný u výběru obuvi pro Vaše děti.

více informací

26.4.2017

Květinový motiv letos vládne textilním botičkám FARE

Sortiment jarních botiček FARE jsme letos obohatili o krásné nové vzory textilních botiček.

více informací

10.4.2017

NABÍDKA K PŘEVZETÍ PRODEJNY OBUVI

Nabízíme k převzetí maloobchodní prodejnu s převážně dětskou obuví v Hradci Králové.

více informací

31.3.2017

Žhavé novinky v jarní kolekci FARE

Jaro nám pomalu, ale jistě příchází, sluníčko už se nám pěkně opírá do oken a příroda se začíná probouzet ze zimního spánku. Hledáte pro své děti nebo pro sebe obuv na jaro, ale nemůžete se rozhodnout?

více informací

14.3.2017

Novinky v kolekci papuček FARE

Oblíbené bačkůrky Farečky prošly nedávno obměnou barevných variant. Vyrobili jsme je pro Vás v krásných nových  barvách.

více informací

3.3.2017

Nová kolekce zimních bot FARE

Letošní zima se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, my bychom Vám však rádi představili novou kolekci obuvi FARE pro zimu 2017/2018. Při její tvorbě jsme se inspirovali novinkami a trendy z veletrhu oděvního designu Lineapelle v italském Miláně a požadavky našich zákazníků a fanoušků.

více informací

21.2.2017

Zima nekončí !

   Letošní zima je oproti těm minulým nadprůměrná a my si tak můžeme konečně naplno užít zimní sporty a radovánky. Sníh a nízké teploty mají dle předpovědi ještě vydržet i v příštích týdnech, tak využijte možnosti zábavy, které zimní počasí nabízí.


více informací

16.1.2017

MILÁN CENTREM MÓDY

   Ve dnech 20. – 22. 9. 2016 se Milán stal centrem módy, a to díky veletrhu Lineapelle. Expozice týkající se zejména materiálů a příslušenství na výrobu obuvi a oděvů se konala v moderních prostorech milánského výstaviště.

 

více informací

27.9.2016

PAPUČKY DO ŠKOLY ČI ŠKOLKY


   Dětem se pomalu blíží konec prázdnin a je potřeba pomalu začít myslet na začátek nového školního roku. Je třeba nachystat nejen aktovku, ale také mnoho dalších věcí. Jako třeba i boty a přezůvky.

více informací

16.8.2016

Nová kolekce

Nezahálíme ani v létě

   Designové oddělení ve FARE se činí. V těchto dnech finišují práce na  nové kolekci pro sezónu jaro-léto 2017.

více informací

21.7.2016

Nová prodejna FARE ve Valašských Kloboukách

Naše maloobchodní prodejna ve Valašských Kloboukách prošla velkou rekonstrukcí.

více informací

7.7.2016

Léto začíná ve FARE

Léto začíná ve Fare

   Uplynulý víkend se nám léto připomnělo v plné své kráse i síle. Je nejvyšší čas na pořízení letní obuvi, jistě si řekli ti, co stále ještě nákup odkládali. Tak, jako je pestré léto a jeví se nám v mnoha barvách, tak i společnost FARE nabízí široký výběr barevných sandálů.

více informací

23.5.2016

Textilní botičky, na každé nožičky

I letos přinášíme textilní řadu botiček pro malé i větší. Lehká textilní botka se v naší kolekci letos objevuje hlavně v tyrkysové a lososové barvě. Ale v nabídce máme také růžovou a modrou, nebo také limetkovou barvu.

více informací

5.5.2016

FAREČKY - SOUTĚŽ

     Již před šesti lety jsme provedli radikální inovaci kolekce domácí obuvi, jejíž výsledky můžete vidět již několik let v naší nabídce. Zdá se, že tento krok se podařil. Svědčí o tom i trvalý zájem o tento segment. Stalo se tak nějak postupně, že se pro tuto domácí obuv vžil název Farečky. Přemýšlíme občas, proč zrovna tato jedna část naší výroby si osvojila tento „protekční“ název. Nebráníme se tomu. Jenom se nám stále vnucuje otázka, proč zrovna tento segment.

více informací

25.1.2016

Nová zimní kolekce 2016/2017

   Až v tomto měsíci lednu ukázala paní Zima konečně svoji pravou tvář.  Tento měsíc se plně věnujeme tvorbě nové kolekce pro příští zimní sezónu 2016/2017. Novou kolekci představíme, jako obvykle, koncem měsíce února v novém katalogu a samozřejmě také na našich www.fare.cz  

více informací

15.1.2016

Připravujeme

Nyní pro Vás připravujeme nové vzory, které jste mohli poprvé vidět v našem letním katalogu.

více informací

6.11.2015

Nejvyšší čas na zimní obutí

Kvalitní zimní boty jsou jistě investicí, která se vyplatí a na které by se nemělo šetřit. Vyšší částka, kterou zaplatíte za pevné boty, se vám vrátí hned několikrát: vaše nohy i nohy vašich dětí, vám poděkují za pohodlí.

více informací

4.11.2015